Білорусь позбавили права на проведення ЧС 2021 з хокею

Білорусь позбавили права на проведення ЧС 2021 з хокею
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Міжнародна федерація хокею (IIHF) відібрала у Білорусі право на проведення матчів чемпіонату світу з хокею 2021 року, який повинен пройти з 21 травня по 6 червня.

Loading...

Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті організації.

Таке рішення було прийнято з міркувань безпеки. Повідомляється, що IIHF не може забезпечити добробут усіх учасників команд, глядачів, представників ЗМІ та офіційних осіб через політичну кризу і ситуацію з пандемією COVID-19 в Білорусі.

“Дуже шкода, що нам довелося прийняти рішення про зміну місця проведення ЧС-2021. Ми сподівалися, що таке велика подія, як чемпіонат світу допоможе заспокоїти соціально-політичну ситуацію в Білорусі і знайти шлях до вирішення проблеми”, – заявив глава організації Рене Фазель.

Нагадаємо, що Мінськ і Рига подавали спільну заявку на проведення турніру. Тепер раді IIHF належить визначитися з новим форматом першості. На даний момент невідомо, як рішення, пов’язане з Білоруссю, вплине на статус латвійської столиці.

Як ми вже розповідали раніше, секретні служби Білорусі за наказом президента Олександра Лукашенко обговорювали можливість вбивства журналіста Павла Шеремета.

А також, у Білорусі запропонували ввести збір за перетин кордону при виїзді з країни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...