COVID-19 буде вбивати 100 тисяч чоловік щотижня – ВООЗ

COVID-19 буде вбивати 100 тисяч чоловік щотижня – ВООЗ
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Глобальна смертність від коронаірусної інфекції COVID-19 може перевищити показники 100 тисяч чоловік на тиждень.

Loading...

Таку думку озвучив головний експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я Майк Райан, передає Reuters.

Згідно з оновленими епідеміологічним даними, представленим на засіданні виконавчої ради ВООЗ, Райан зазначив, що на регіон Північної і Південної Америки припадає близько 47% поточних смертей на сьогоднішній день.

Незважаючи на те, що в Європі показники захворюваності і смертності стабілізуються, але все одно залишаються на високому рівні.

“На даний час наша епідеміологічна ситуація динамічна і нерівномірна, вона ускладнюється ще й варіантами”, – стверджує Майк Райан.

Станом на 18 січня в світі підтверджено 95 488 900 випадків COVID-19. Смертність від коронавірусу вже перевищила 2 мільйони людей.

Перше місце за кількістю хворих займає США. Там уже зафіксовано 24 482 050 випадків інфікування.

Як ми вже розповідали раніше, український генетик Олександр Коляда заявив, що жінки менше страждають від наслідків COVID-19 і для цього є три причини.

Тим часом, США черговий раз звинуватили в розповсюдженні коронавірусу SARS-CoV-2 Китай. Так, держсекретар Майкл Помпео заявив, що у Штатів є підстави вважати, що кілька китайських вчених в Уханьского інституті вірусології захворіли COVID-19 ще влітку 2019 року, тобто до першого зареєстрованого випадку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...