Кравчука потрібно судити за визнання «ДНР» і «ЛНР» окремими державами

Кравчука потрібно судити за визнання «ДНР» і «ЛНР» окремими державами
Автор Желізняк Олександр в Новини

Леонід Кравчук заробив собі кримінальну справу. В ефірі одного з телеканалів глава українскоі̆ делегації в Тристоронній контактноі̆ групі заявив, що Україна повинна будуавати відносини з ОРДО і ОРЛО як з окремими державами. Наприклад, питання звільнення утримуваних осіб – «це питання міждержавного характеру, і держави повинні вивчити питання і вирішити на державному рівні за нормами міжнародного права і в рамках нормандського формату», вважає представник українського президента в ТКГ.

Цікаво, а в Офісі президента знають, що їх парламентер визнає самопроголошені формування в ОРДЛО окремими державами? Якщо знають, то це, звичайно, держзрада. Вибрали собі на голову керівників, котрі роздають території України. Безсумнівно, за такі слова людини, що представляє державу на офіційному рівні, потрібно віддавати під суд.
Чекаємо реакцію президента. Він зобов’язаний вигнати Кравчука з посади і публічно заявити про незгоду з його позицією . Інакше тінь впаде і на главу держави. Адже це навіть не корупція, це посягання на територіальну цілісність держави!

Loading...

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...