Накопичувальна пенсійна система: Шмигаль озвучив дату запуску

Накопичувальна пенсійна система: Шмигаль озвучив дату запуску
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів розраховує ввести накопичувальний рівень пенсійного забезпечення в 2021 році. При цьому з зарплат доведеться платити додатковий внесок на спеціальний рахунок, яким можна буде скористатися після виходу на заслужений відпочинок.

Про це в інтерв’ю “Інтерфаксу” заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, вже підготовлено відповідний проект закону: “Будемо просити парламентаріїв прийняти його якомога швидше, щоб в цьому році ця накопичувальна пенсійна система була введена”.

Він також додав, що зібрані гроші повинні будуть інвестувати, щоб до моменту, коли українці виходили на пенсію, їх не з’їла інфляція:

“Ще одним злочином, на мій погляд, є, відсутність в Україні цивілізованого фондового ринку. Є презентація, підготовлена Національною комісією з цінних паперів і фондових ринків спільно з USAID, ЄБРР і Американською торговою палатою. Вони готові виділити фінансування. Там величезний масштаб роботи” .

Напередодні член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявив , що в Україні зараз не можна вводити накопичувальну пенсійну систему – економіка вкрай слабка і реформа призведе до знецінення пенсійних накопичень громадян.

Також повідомлялося, що зарплати в Україні в 2021 році збираються підвищити своїм співробітникам 23% роботодавців.

 

Джерело: Народна Правда