Нарешті став відомий «план Б» Зеленського по Донбасу – визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами, – експерт

Нарешті став відомий «план Б» Зеленського по Донбасу – визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини

Про встановлення миру мова не йде – Зеленський готовий визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами. Ця теза в інформаційний простір запустив не якийсь анонімний телеграм-канал, а глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук.

Кравчук в ефірі одного з телеканалів заявив, що Україна повинна вести відносини з ОРДЛО і ОРЛО як з окремими державами за нормами міжнародного права. Коментуючи питання звільнення утримуваних осіб, Кравчук «блиснув» своїм знанням Конституції і права, заявивши, що це – «питання міждержавного характеру, і держави повинні вивчити питання і вирішити на державному рівні за нормами міжнародного права і в рамках нормандського формату».

Loading...

Як ви пам’ятаєте, раніше президент Зеленський обіцяв презентувати свій «план Б» по Донбасу, якщо переговори з Путіним зайдуть в безвихідь. Мабуть, це і є альтернативний варіант: немає території – немає проблеми. Виникає питання – хто ти взагалі такий, щоб розбазарювати українські землі, за які наші предки проливали свою кров? А може цю владу варто судити за статтею про посягання на територіальну цілісність держави? Що може бути гірше, ніж злочинці при владі, які, до того ж, ще мають антиукраїнську позицію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...