Pfizer і BioNTech знайшли цікаве вирішення проблеми зберігання своєї вакцини при -70

Pfizer і BioNTech знайшли цікаве вирішення проблеми зберігання своєї вакцини при -70
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В недалекому майбутньому вакцина Pfizer/BioNTech може випускатися у вигляді порошку. Таким чином буде вирішено питання транспортування препарату, як відомо, поки обов’язковою умовою для її зберігання є температура в -70 градусів.

Видання La Republica повідомляє про грандіозні плани фармацевтів – зростання виробництва вакцини проти коронавірусу до 2 млрд доз вже в 2021 році. Повідомляється, що Pfizer модернізує завод Puurs в Бельгії і анонсує запуск ще двох в Німеччині.

Loading...

Оновлення виробничої лінії на заводі Puurs дозволить перекрити нестачу флаконів з препаратом в Європі і Канаді. Зараз контролюючі органи Бельгії та Євросоюзу проводять ретельні перевірки на цьому об’єкті.

Стосовно Німеччини, то там двом заводам в Марбурзі вже дозволили почати перший виробничий цикл, який затягнеться з середини до кінця лютого. Планується, що до середини 2021 року там зроблять 250 тис. доз вакцин, а до кінця року – 750 тис.

Якщо всі процедури пройдуть успішно, з другого кварталу цього року має розпочатися подвоєння темпів виробництва.

Крім того, американська компанія Pfizer і німецька BioNTech оголосили, що вони будуть використовувати “додаткових постачальників і контрактних виробників для збільшення загальної виробничої потужності”.

Також видання зазначає, що в другій половині року може з’явиться порошкова вакцина.

У Китаї місцеві експерти закликали світ припинити використання вакцини від COVID-19 компанії Pfizer/BioNTech. Побоювання були озвучені після декількох смертей пенсіонерів у Норвегії.

Як повідомлялося раніше, Україна одночасно може отримати три різні вакцини від коронавірусу. При цьому Україна веде переговори з шістьма виробниками, які вже завершують третю стадію клінічних випробувань і реєструють препарати.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...