Податкова “пробачила” українцям боргів на 1,2 млрд гривень

Податкова “пробачила” українцям боргів на 1,2 млрд гривень
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Державна податкова служба в автоматичному режимі анулювала борги 3 млн 656 тисяч українських платників податків на загальну суму майже 1,2 млрд гривень.

Loading...

Відповідну заяву опубліковано на сайті відомства.

Так, були списані податкові борги, що утворилися на дату їх обліку 21 листопада 2020 року і які не були сплачені до 21 грудня 2020 року.

Борг платника податків списувався в тому випадку, якщо сума заборгованості по всіх податках і зборах не перевищувала 3060 гривень.

У податковій також зазначили, що списання податкових боргів було проведено відповідно до вимоги змін до Податкового кодексу, внесених законом України від 4 грудня 2020 року №1072-IX Про соціальну підтримку платників податків на час обмежувальних протиепідемічних заходів.

А також, ФОПів першої групи звільнили від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року.

Як ми вже розповідали раніше, Кабмін планує ввести накопичувальний рівень пенсійного забезпечення в 2021 році. При цьому з зарплат доведеться платити додатковий внесок на спеціальний рахунок, яким можна буде скористатися після виходу на заслужений відпочинок.

Крім того, в Україні подорожчають залізничні квитки – з 1 березня їх вартість зросте на 2%. Потім квитки дорожчатимуть щомісяця до кінця року.

Джерело: Народна Правда