Шведська компанія хоче протестувати препарат проти COVID-19 на українцях

Шведська компанія хоче протестувати препарат проти COVID-19 на українцях
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Біотехнологічна компанія Cyxone зі Швеції подала заявку на проведення в Україні другої фази клінічних випробувань препарату Rabeximod, який використовують при лікуванні COVID-19.

Loading...

Про це свідчить реліз на сайті компанії Cyxone.

Відзначимо, до цього компанія отримала дозвіл від влади Польщі.

У ході тестування компанія хоче оцінити ефективність і безпеку застосування Rabeximod для запобігання прогресування COVID-19 у госпіталізованих пацієнтів і скорочення часу до одужання.

Тестування планують проводити на пацієнтах із середньою тяжкістю хвороби, які потребують кисневої терапії, але не підтримки апарату ШВЛ.

Участь у тестуванні повинні прийняти 300 пацієнтів з Польщі, України та ще двох європейських країн. Компанія вже подала аналогічні заявки до регуляторних органів Словаччини та Угорщини.

Попередні результати тестування препарату Rabeximod компанія Cyxone планує оголосити в третьому кварталі 2021 року.

Як ми вже розповідали раніше, глобальна смертність від коронавірусной інфекції COVID-19 може перевищити показники 100 тисяч чоловік на тиждень.

Також, стало відомо, на які безкоштовні медичні послуги може розраховувати пацієнт з підозрою або підтвердженим COVID-19. Всі вони передбачені Програмою медичних гарантій в 2021 році.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...