Вакцину від COVID компанії Moderna можуть заборонити в США: що сталося

Вакцину від COVID компанії Moderna можуть заборонити в США: що сталося
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

В американському штаті Каліфорнія мають намір призупинити використання вакцини від COVID компанії Moderna. Причиною стало кілька випадків серйозних алергічних реакцій після використання однієї з партій вакцини.

Loading...

Подробиці передає видання abc7.com.

Йдеться про партію, яка поставлялася до Каліфорнії з 5 по 12 січня – понад 330 тисяч доз розподілили між 287 постачальниками.

Як повідомляється, в одній з клінік зафіксували близько 10 випадків алергії протягом 24 години після вакцинації. При цьому не уточнюється, які саме алергічні реакції спостерігалися у пацієнтів.

“Виходячи з крайньої обережності … ми рекомендуємо, щоб постачальники використовували інші доступні запаси вакцин і призупинили введення вакцин Moderna з партії 041L20A до завершення розслідування CDC, FDA і компанії Moderna”, – заявила епідеміолог Еріка Пан.

Як ми вже розповідали раніше, вакцинація від коронавірусу в Україні буде проходити в два етапи – перші щеплення почнуть робити в лютому.

Також нагадуємо, Україна одночасно може отримати три різні вакцини від коронавірусу . При цьому Україна веде переговори з шістьма виробниками, які вже завершують третю стадію клінічних випробувань і реєструють препарати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...