Комуналка в Україні подорожчала: киянка отримала платіжку на 22 тисячі

Комуналка в Україні подорожчала: киянка отримала платіжку на 22 тисячі
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Заборгованість українців за комуналку вже досягла рівня в 66,1 млрд грн і, судячи з усього, це не межа. Зараз українці отримують нові платіжки з космічними сумами і це тільки рахунок за грудень, люті морози вдарили в січні.

У зв’язку з цим українці запустили в мережах флешмоб, хто покаже найбільшу платіжку за грудень, повідомляє Telegram-канал Pavlovsky news.

Наприклад, якщо раніше рекордною вважалася платіжка за тепло на 12 тисяч гривень, то зараз цю цифру “перебила” киянка, якій в “Київтеплоенерго” виставили рахунок на 22 тисячі гривень за 85 квадратних метрів в новобудові.

У коментарі дівчина заявила, що піде розбиратися і дізнаватися, “хто так сильно перепив на святах, що надіслав їй ці цифри”.

Комуналка в Україні подорожчала: киянка отримала платіжку на 22 тисячі

Як повідомлялося раніше, українців доведеться більше платити через похолодання, подорожчання газу, перерахунку тарифів на тепло, крім того, в січні буде проведено перерахунок абонплати, вартості газу і опалення. Вже зараз деякі жителі Житомира за двокімнатну квартиру в 50 квадратів заплатять 5,4 тис. Грн.

Уряд прийняв ряд рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Джерело: Народна Правда