Не дозволимо втручатися: у Путіна відповіли на вимогу Заходу звільнити Навального

Не дозволимо втручатися: у Путіна відповіли на вимогу Заходу звільнити Навального
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував затримання і арешт опозиціонера Олексія Навального після його повернення з Німеччини. Як відомо, політика заарештували на 30 діб – до 15 лютого.

 Про це пише РІА “Новости”.

Loading...

Так, Пєсков назвав нісенітницею заяву Навального про те, що Володимир Путін його боїться:

“Оскільки мова йде про громадянина РФ, в даному випадку наявність претензій до нього в зв’язку з невиконанням законних правил, не мають жодного відношення до президента Росії. Не потрібно тут ніяк це асоціювати з президентом. Різні твердження щодо того, що хтось когось боїться, це абсолютна нісенітниця”.

При цьому спікер президента заявив, що Путін не буде стежити за дотриманням прав Навального: “Це не та ситуація, яка вимагає особливої уваги президента. Права всіх громадян гарантуються законом РФ, безумовно, буде і в цьому випадку. Ми не маємо наміру враховувати міжнародну думку в даному випадку”.

Окремо Пєсков додав, що Росія не збирається дослухатися до вимог Заходу, який просить звільнити Навального. За його словами, це внутрішня справа, і нікому не дозволять в неї втручатися.

Нагадаємо, суд у міру запобіжного заходу стосується справи «Ів Роше», за якою Навальний був засуджений на 3,5 роки умовно. ФСВП вимагає замінити умовний термін на реальний, стверджуючи, що Навальний не дотримувався зобов’язання умовно засудженого і ухилявся від контролю виконавчої інспекції. Засідання суду за заявою ФСВП призначено на 29 січня, до цього часу відомство просить заарештувати Навального.

Адвокат Ольга Михайлова раніше говорила, що якщо суд підтримає претензії ФСВП, Навальному призначать реальний термін в 3,5 року за вирахуванням терміну, проведеного під домашнім арештом (Навальний провів під домашнім арештом у цій справі 10 місяців).

Напередодні Навальний опублікував відео своєї розмови з працівником ФСБ Костянтином Кудрявцевим, який фактично зізнався , що брав участь в операції по отруєнню політика.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...