Стало відомо, як підвищити ефективність вакцини від COVID-19 компанії Sinovac

Стало відомо, як підвищити ефективність вакцини від COVID-19 компанії Sinovac
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Китайська вакцина від COVID-19 CoronaVac виробника Sinovac Biotech, показала високий відсоток ефективності при збільшенні часу між двома щепленнями з двох до трьох тижнів.

Loading...

Таку заяву зробили в компанії-виробнику вакцини, передає Reuters.

Так, у ході клінічних випробувань цей показник був на 20% більше (до близько 70%) у 1 394 пацієнтів, які отримали плацебо або вакцину з різницею в 21 день.

Нагадаємо, бразильські експерти заявили, що дана вакцина показала ефективність 50,4% (результат випробувань препарату на більш ніж 9 тис. добровольців з різницею між щепленнями в 14 днів).

Тривалість інтервалу між щепленнями вакцини від COVID-19 стала темою для дискусій серед вчених і регуляторів. Наприклад, британські регулятивні органи заявили, що вакцина AstraZeneca показала більш ефективні результати, коли розрив між дозами  зробили більшим, ніж передбачалося спочатку.

Також в Великобританії вирішили дозволити збільшити інтервал між дозами вакцини проти COVID-19 від Pfizer і BioNTech. 

Відзначимо, Україна вже замовила 5 млн доз препарату CoronaVac, і якщо він покаже ефективність на рівні не нижче 70%, то в лютому до нас приїдуть перші 700 тис. доз.

Як ми вже розповідали раніше, Бразилія запустила загальнонаціональну програму вакцинації від COVID-19, першим застосували препарат китайської компанії Sinovac.

Тим часом, в російському «Росспоживнагляді» заявили про 100% ефективності вакцини «ЕпіВакКорона», яку розробив науковий центр Вектор.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...