Степанов назвав фейком інформацію щодо закупівлі ПЛР-тестів з Росії

Степанов назвав фейком інформацію щодо закупівлі ПЛР-тестів з Росії
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Україна не закуповувала ПЛР-тести з Росії, але поодинокі випадки їх використання є в приватних установах.

Про це в ході брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Інформацію про закупівлю ПЛР-тестів з Росії він назвав фейком: “Це не просто інформація, що не відповідає дійсності, а це черговий фейк”.

За словами міністра, для проведення тестування на визначення коронавируса закупили системи у Китаю, США, Кореї, Польщі, Британії, Франції, Австрії, Канади, Чехії, Туреччини та Сінгапуру.

“На сьогодні закупівля більшість ПЛР-тестів відбувається в українського виробника” Українські генетичні технології “, – підкреслив міністр.

Як повідомлялося раніше, в Австрії продовжили локдаун до 7 лютого, а також ввели обов’язкову вимогу до населення – носити маски типу FFP2.

Виконавчий орган Європейського Союзу має намір закликати держави-члени поставити мету прищепити не менше 70% населення від COVID-19 до літа 2021 року.

Біотехнологічна компанія Cyxone зі Швеції подала заявку на проведення в Україні другої фази клінічних випробувань препарату Rabeximod, який використовують при лікуванні COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда