Український суд відмовив у заочному арешті Януковича у справі “Межигір’я”

Український суд відмовив у заочному арешті Януковича у справі “Межигір’я”
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не задовольнила клопотання прокурора щодо заочного арешту екс-президента Віктора Януковича у справі про незаконне присвоєння резиденції “Межигір’я”.

Loading...

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 19 січня.

Колегія суддів вирішила залишити в силі рішення суду першої інстанції від 26 жовтня 2020 року про відмову у заочному арешті Януковича.

“Колегія суддів ухвалила, апеляційну скаргу прокурора … рішення судді ВАКС залишити без задоволення. Постанови слідчого судді від 26 жовтня 2020 залишити без змін”, – заявив головуючий суддя.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року року Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила ВАКС заочно заарештувати Януковича у справі про присвоєння “Межигір’я”. Тоді суд не задовольнив клопотання, а САП планувала подати апеляцію.

Крім того, київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт екс-президента Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Пізніше, Апеляційний суд пояснив своє рішення, яке стосується скасування заочного арешту для екс-президента України Віктора Януковича.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...