В Австрії продовжили локдаун, а людей зобов’язали носити маски FFP2

В Австрії продовжили локдаун, а людей зобов’язали носити маски FFP2
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Австрії продовжили локдаун до 7 лютого, а також ввели обов’язкову вимогу до населення – носити маски типу FFP2.

Про це повідомляє Аustria-today.

Loading...

Звичайні маски заборонили носити з 25 січня, обов’язковою стає маска FFP2, яка вловлює більше 94% часток з навколишнього повітря. Загальна вимога носіння маски FFP2 поширюється на торгівлю і громадський транспорт. Це правило відноситься до всіх старше 14 років. При цьому, коли локдаун пом’якшать маски FFP2 потрібно буде носити і магазинах, ресторанах, музеях і т.д.

У зв’язку з нововведеннями, у працівників роздрібної торгівлі та громадського транспорту, що контактують з клієнтами, є вибір. Вони можуть або регулярно проходити тестування за допомогою швидкого тесту, або просто носити маску FFP2.

Також повідомляється, що в Австрії уряд оголосив, що мережеві магазини будуть продавати маски FFP2 за собівартістю. Людям старше 65 років маски розсилають безкоштовно.

Виконавчий орган Європейського Союзу має намір закликати держави-члени поставити мету прищепити не менше 70% населення від COVID-19 до літа 2021 року.

Біотехнологічна компанія Cyxone зі Швеції подала заявку на проведення в Україні другої фази клінічних випробувань препарату Rabeximod, який використовують при лікуванні COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...