Поліція отримала право штрафувати “євробляхерів” на місці: подробиці скандального рішення

Поліція отримала право штрафувати “євробляхерів” на місці: подробиці скандального рішення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Національна поліція отримала право штрафувати власників авто з європейськими номерами прямо на місці – копи отримала доступ до електронної бази Державної фіскальної служби, тобто можуть перевіряти статус автомобілів.

Loading...

Про це йдеться в матеріалі “Сегодня”.

Видання зазначає, поки система працює в тестовому режимі в Харківській області, але найближчим часом буде запущена по всій Україні. Каратимуть  за керування автомобілем з іноземною реєстрацією, яке вчасно не покинуло межі України; за управління авто не тією людиною, що ввезла його в Україну.

Суми штрафів

  • Розмір першого штрафу – 8,5 тис. гривень.
  • За повторне порушення – штраф 17 тис. гривень або позбавлення водійських прав на рік.

Раніше копи могли гальмувати “євробляхі” тільки за порушення Правил дорожнього руху, а застосовувати санкції за прострочення ввезення могли тільки працівники митниці.

Напередодні Володимир Мартиненко, радник глави МВС Арсена Авакова заявив , що уряд більше не буде виконувати вимоги власників автомобілів на європейській реєстрації. На його думку, за останні два роки держава і так максимально йшло назустріч власникам «евроблях».

У Міністерстві соціальної політики України повідомили , чому не зможуть враховувати «евробляхі» при оформленні субсидій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...