В Австрії підпільно вакцинують від коронавірусу еліту

В Австрії підпільно вакцинують від коронавірусу еліту
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У ряді регіонів Австрії місцеві політики, громадські діячі та їхні родичі отримали вакцину від коронавірусу позачергово – за планом, щеплення поки що можуть отримати тільки медики і літні люди.

Про це повідомляє агентство АРА.

Loading...

Щеплення позачергово вже отримали політики, громадські діячі та їхні близькі з Форарльберга, Тіролю, Каринтії, Верхньої Австрії, Нижньої Австрії і Відня.

МОЗ та органи прокуратури Австрії вже перевіряють повідомлення про те, що щеплення робили особам, які не входили в перший етап вакцинації.

Добровільна вакцинація населення Австрії почалася в кінці грудня. На першому етапі щеплення роблять особам з групи найбільшого ризику – людям у віці від 80 років, особливо жителям будинків престарілих, а також медикам.

Всі австрійці старше 65 років зможуть вакцинуватися від коронавірусу орієнтовно до кінця квітня – початку травня. Після цього почнеться масова вакцинація всіх бажаючих, онлайн-реєстрація для отримання щеплення вже почалася.

Як повідомлялося раніше, Україна не стала єдиною країною, де підпільно вакцинується еліта. Нагадаємо, після Нового року стало відомо, що близько десяти політиків і бізнесменів вкололи собі і своїм літнім батькам вакцину від BioNTech / Pfizer. Вартість однієї дози – від 1 до 3 тисяч євро.Аналогічні скандали прогриміли також у США, Данії та Росії.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...