В Україні передумали підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду

В Україні передумали підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Тарифи на тепло і гарячу воду в Україні піднімати не будуть. У понеділок, 25 січня, буде підписаний відповідний меморандум.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, до такої угоди прийшли місцеві і центральні влади країни.

Меморандум буде підписано між урядом, АМУ та представниками парламенту щодо алгоритму виведення сфери теплопостачання з кризової ситуації, викликаної коливанням ціни на газ.

“Ми домовилися з урядом і представниками парламенту, що тарифи на опалення і гарячу воду в Україні до кінця опалювального сезону не будуть підвищувати”, – написав він.

Сьогодні, 20 січня, відбулася урядова нарада разом з представниками місцевої влади та парламенту. На засіданні, зокрема, були прем’єр-міністр Денис Шмигаль, мери Києва, Маріуполя, Кропивницького, Вінниці, Кривого Рогу та в.о. міського голови Харкова.

Як ми вже розповідали раніше, заборгованість українців за комуналку вже досягла рівня в 66,1 млрд грн і, судячи з усього, це не межа.

Тим часом, українці закликають бойкотувати комуналку – не платити з 1 лютого, однак експерти попереджають, ідея не платити може привести до фатальних наслідків, адже водоканал, теплокомуненерго також повинні розплачуватися за послуги.

Джерело: Народна Правда