Вбивство 11-річної дівчинки в Одеській області: вбивцю засудили до 15 років

Вбивство 11-річної дівчинки в Одеській області: вбивцю засудили до 15 років
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Роздільнянський районний суд Одеської області засудив Миколу Тарасова, якого звинувачували у вбивстві, замаху на зґвалтування і нарузі над тілом 11-річної мешканки Іванівки Дар’ї Лук’яненко , до 15 років позбавлення волі.

Судді визнали Тарасова винним за всіма пунктами, але призначати йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі не стали.

Loading...

Тарасов також повинен буде виплатити родині вбитої 800 тисяч гривень в якості компенсації моральної та матеріальної шкоди.

Відзначимо, присутні на місці журналісти повідомляють, що Тарасов в суді зізнався в убивстві, але заявив, що не ґвалтував дитину. Зробив він це, щоб підставити батька.

Також повідомляється, що Тарасов задумав убивство ще в 2018 році, коли батько публічно побив його на ринку. При цьому батько Тарасова колись відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої. Обвинувачений також заявив, що не знає, хто приховував сліди злочину. Родичі вбитої дівчинки припускають, що це були батьки Тарасова. У суді батьків Тарасова не було, хоча їх викликали в якості свідків.

Більш того, згідно із записами розмов Тарасова з сусідами по камері, він планував пізніше дістати труп дівчинки з туалету і переховати.

Нагадаємо, вранці Тарасов здійснив  спробу самогубства в залі суду.

Довідка:

13 червня 2019 роки 11-річна Дарина Лук’яненко пропала в Іванівці – дівчинка пішла на танці і не повернулася. 19 червня за обшуку в одному з домогосподарств селища поліцейські виявили тіло дівчинки у вигрібній ямі. За даними слідства, чоловік готував зґвалтування дитини (мова не йшла конкретно про Даші) з квітня. 13 червня він підстеріг дівчинку, затягнув до хати, де спробував роздягнути і згвалтувати. Отримавши відсіч, він її задушив і завдав тілесних ушкоджень гострим предметом – шилом або ножем (поранення були смертельними). Потім зв’язав ноги, надів на голову пакет, замотав кульок скотчем, прив’язав до ніг каміння і кинув в отвір вуличного туалету.

Джерело: Народна Правда