21 січня 21 року 21 століття: як правильно загадати бажання у наймістичніший день в році

21 січня 21 року 21 століття: як правильно загадати бажання у наймістичніший день в році
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні – 21 січня 21-го року 21 століття – вважається, що ця місячна доба може виявитися щасливою для того, щоб змінити свою долю.

Про містики числа “21” пише “Страна”.

Loading...

Число 21 задає чоловіче начало в людині. 20+1 – це лідерські та вольові якості, а ще витримка в окультизм. Сприятливе число для прийняття будь-яких рішень в життя. Це стосується і заміжжя, адже день нумерологи визначили, як вдале для весілля. Коли Місяць знаходиться в Тельці союз приречений бути ідеальним, а молодята будуть доповнювати один одного і все робити спільно. Зазвичай такі сім’ї гостинні і веселі.

Вважається, що число 21 приносить удачу. Якщо по долі хоч раз проходиться це число (дата народження, номер квартири, цифри в паспорті, значуща дата), то людині дається шанс змінити свою долю.

Як правильно загадати бажання 21 січня

Вважається, що правильно загадане бажання в цей день обов’язково збудеться. І мають рацію ті, хто подумав про час – якщо загадати число о 21 годині, 21 хвилину і 21 секунду, дивлячись при цьому на вогонь і подумки визуализируя свою мрію, то можете вважати, що воно безпосередньо відправиться в небесну канцелярію.

Головне, налаштуватися. Відключити телефон і телевізор. Якщо візуалізувати бажання правильно, так, ніби воно вже збулося, то ви відчуєте радість і спокій.

Місяць у Тельці працює на збільшення фінансів. Сьогодні вкрай сприятливі будь-які фінансові операції і операції. Вкладення коштів у цінні папери і нерухомість гарантовано принесе додатковий дохід.

10-й місячний день – сприятливий для творчості, любові і духовних пошуків.

21 січня – це четвер, який знаходиться під егідою Юпітера. Цю планету ще називають великим благодійником або Учителем вчителів. У давнину вірили, що планета протегує мудрецям. У цей день загострюється інтуїція, що дозволяє відрізняти союзників від недругів. Вдаються всі справи, якщо людина вірить в себе і послідовно втілює свої плани.

Цікаво, що рівно місяць тому – 21 грудня відбудеться з’єднання Юпітера з Сатурном – це було самим близьким з’єднанням двох планет приблизно за 400 років.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...