Як працюватимуть школи після закінчення локдауну: інструкція МОН

Як працюватимуть школи після закінчення локдауну: інструкція МОН
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні після закінчення локдауну, з 25 січня, в колишньому режимі почнуть свою роботу освітні установи.

Loading...

Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба Міністерства освіти на своїй сторінці в Facebook.

Додаткові обмеження, які будуть введені на період локдауну, будуть зняті, проте деякі карантинні обмеження будуть в силі.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

  • відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти групами кількістю більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 знаходиться більше 50% претендентів освіти і персоналу навчального закладу;
  • проводити в навчальних закладах масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу і в присутності глядачів (відвідувачів).

Крім того, під час карантину самоізоляції підлягають особи, які прибувають в Україну для навчання у ВНЗ з держав або які є громадянами (підданими) держав з широким розповсюдженням COVID-19.

Ця норма не застосовується до осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим на коронавірус.

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму, крім осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими коронавірусною інфекцією.

Зокрема, ця норма щодо самоізоляції стосується:

  • осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташовані на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі;
  • здобувачів освіти, які навчаються в навчальних закладах, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі.

Як працюватимуть школи після закінчення локдауну: інструкція МОН

Як ми вже розповідали раніше, в Україні запускають електронні щоденники і шкільні журнали, – відповідний наказ про початок дослідної експлуатації програмного модуля підписали в Міністерстві освіти і науки.

А також, в селищі Семенівка на Волині до 6 років позбавлення волі за торгівлю канабісом засудили учня 11 класу Максима Довідко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...