США повертаються в ВООЗ і скасовують Стіну з Мексикою: Байден скасував ряд рішень Трампа

США повертаються в ВООЗ і скасовують Стіну з Мексикою: Байден скасував ряд рішень Трампа
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Джо Байден, інавгурація якого відбулася 20 січня , підписав ряд указів, частина яких скасовує рішення його попередника Дональда Трампа.

Як повідомляють ЗМІ, вже через кілька годин після своєї інавгурації Байден підписав 15 виконавчих документів. Свої дії журналістам він пояснив тим, що “не можна втрачати час”.

Так, США повертаються до Світової організації охорони здоров’я та Паризьке кліматичну угоду. Рішення про приєднання до міжнародного договору про зміну клімату вступить в силу через 30 днів після його здачі на зберігання в ООН.

США і COVID-19

Джо Байден підписав указ про носіння масок по всій території країни протягом 100 днів. При цьому він додав, що США залишаться членом ВООЗ.

Мексика

Байден скасував указ про надзвичайний стан в країні, яке Дональд Трамп використовував для будівництва стіни на кордоні США і Мексики. Іншими словами, Байден скасував будівництво Стіни. Також відомо, що перестануть діяти обмеження, які адміністрація Трампа ввела на прийом громадян з ряду мусульманських країн.

Президент України Володимир Зеленський привітав офіційний вступ Джо Байдена на посаду президента США і запросив його відвідати Україну.

Як ми вже розповідали раніше,Дональд Трамп, який остаточно покинув Білий дім 20 січня на вертольоті, виступив перед своїми прихильниками на авіабазі Ендрюс.

 

Джерело: Народна Правда