Степанов назвав вакцини, які Україна отримає по COVAX

Степанов назвав вакцини, які Україна отримає по COVAX
Автор Желізняк Олександр в Курс валют/Новини/Соціальна правда

Україна повинна отримати 8 млн доз вакцин від COVID-19 в рамках міжнародної програми COVAX вже в першому півріччі 2021 року. Це будуть вакцини виробництва компаній AstraZeneca, Novavax, Pfizer і Moderna.

Таку заяву зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Інтерфакс. Також, Україна нібито додатково отримає вакцину від Pfizer.

“Ми визначили два шляхи отримання вакцин, які обробляли паралельно. Перший – це COVAX, другий – закупівля вакцин безпосередньо у виробників … 6 січня COVAX підтвердив готовність розглянути додаткову поставку 210 тисяч доз вакцини Pfizer в Україні в разі, якщо країна буде відповідати встановленим критеріям” , – розповів міністр.

Степанов стверджує, що Україна цим критеріям відповідає: є затверджений національний план вакцинації, забезпечений холодовий ланцюг, відповідна логістика та умови зберігання вакцини.

Як ми вже розповідали раніше, переважна більшість українців (52%) не буде робити щеплення від коронавірусу, навіть якщо воно буде безкоштовним.

Тим часом, у світі поки не зареєстровано жодного летального результату після застосування вакцин проти коронавірусу SARS-CoV-2.

Джерело: Народна Правда