У Раді підтримали легалізацію марихуани

У Раді підтримали легалізацію марихуани
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування підтримав легалізацію каннабіса в Україні в медичних цілях.

Loading...

Як пише “Українські новини”, відповідні законопроекти можуть розглянути на найближчому засіданні.

За словами депутата від “Слуги народу” Михайла Радуцького, Комітет підтримує ідею легалізації канабісу в медичних цілях за умови жорсткого контролю за його використанням:

“Зараз є ряд законодавчих ініціатив щодо легалізації медичного канабісу. На одному з найближчих засідань комітету з питань здоров’я нації ми разом з експертами їх розглянемо”.

Крім того, Радуцький додав, що Комітет ВР спільно з експертами погодить один варіант законопроекту, в якому будуть враховуватися всі деталі і ініціативи парламентаріїв, і вже цей законопроект буде винесений на голосування Ради.

Напередодні депутат від «Слуги народу» Мар’ян Заблоцький говорив, що легалізація марихуани в Україні може відбутися вже в 2021 році, але для цього потрібно внести зміни в закон.

Як повідомлялося раніше, 24 грудня 2020 року фракція партії Голос зареєструвала у Верховній Раді законопроект про легалізацію медичної марихуани.

Глава парламентської фракції Давид Арахамія також повідомляв , що монобольшінство «Слуги народу» у Верховній Раді готує законопроект про легалізацію медичного канабісу в Україні.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...