Як лікувати COVID-19 у перші дні зараження: поради італійських лікарів

Як лікувати COVID-19 у перші дні зараження: поради італійських лікарів
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Лікарі з Італії розповіли, як лікувати коронавірусну інфекцію COVID-19 у перші дні зараження, у разі, якщо симптоми хвороби легкі. У домашніх умовах рекомендують використовувати симптоматичні засоби, такі як парацетамол і нестероїдні протизапальні препарати.

Loading...

Так, на перших стадіях прояви хвороби дуже важливий ранній і постійний моніторинг, передає видання la Repubblica.

“Особливо в перші дні, які вирішальні для розвитку хвороби”, – зазначив професор інфекційних хвороб Католицького університету Святого Серця в Мілані Роберто Каудо.

Медик підкреслив, що кортикостероїди, антибіотики і гепарин проти COVID-19 потрібно застосовувати тільки за призначенням лікаря.

“Це не ті засоби лікування, які слід використовувати на ранньому етапі в профілактичних цілях. Але вони можуть допомогти, якщо симптоматика зберігається або погіршується в певних ситуаціях, для боротьби із запаленням і інше”, – пояснив медик.

Каудо додав, що зараз крім важливих профілактичних засобів, одна з найбільш цікавих терапевтичних перспектив – це використання моноклональних антитіл.

Також наголошується, гідроксихлорохін на даний час не рекомендований для використання пацієнтам вдома або в лікарні.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні не продовжуватимуть локдаун. З 25 січня Україна повертається до адаптивного карантину, який буде продовжений Кабінетом міністрів до 31 березня.

Тим часом, в Україні в 2020 році від COVID-19 померли вже 468 медиків – це в 3,5 рази більше, ніж у сусідній Польщі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...