ЄС вимагає зупинити “Північний потік-2” після арешту Навального

ЄС вимагає зупинити “Північний потік-2” після арешту Навального
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Парламент ЄС вимагає припинити будівництво “Північного потоку-2 ” після того, як в Росії заарештували опозиціонера Олексія Навального.

Як пише De Spiegel, вимогу про припинення будівництва вже підтримали парламентські групи консерваторів, соціал-демократів, лібералів і зелених.

Депутати також закликають ввести санкції проти фізичних та юридичних осіб, які брали участь в рішенні про арешт і ув’язнення Олексія Навального. Так, під санкції можуть потрапити особи, які відповідають за напади на членів опозиції, олігархи і члени найближчого оточення Путіна.

Раніше «Газпром» заявив, що допускає припинення реалізації/повне скасування проекту «Північний потік-2″.

Днями стало відомо, що завершення будівництва трубопроводу «Північний потік-2» тимчасово відкладається компанією-оператором Nord Stream 2 AG.

Напередодні видання “Svenska Dagensbladet” повідомляло, що політика нового президента США Джо Байдена щодо газопроводу «Північний потік-2» (Nord Stream 2) може бути більш рішучою, ніж його попередника Дональда Трампа. Одночасно з цим Росія спробує захистити свої позиції – захиститися від санкцій, прикрившись німецьким кліматичних фондом.

А в статті Bild говорилося, що п ріход до влади в США демократа Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

 

Джерело: Народна Правда