Кравчук відпрацьовує доручення влади, яка намагається зірвати звільнення українок з ОРДЛО

Кравчук відпрацьовує доручення влади, яка намагається зірвати звільнення українок з ОРДЛО
Автор Желізняк Олександр в Новини

Голова української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук за завданням влади зриває звільнення чотирьох українок з ОРДЛО. Про це в своєму блозі на “Корреспондент.net” написав політичний блогер Кирило Кіквідзе.

https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4319147/

Loading...

«Вчора глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук в ефірі одного з телеканалів похвалився, що СБУ заблокувала процес звільнення чотирьох українок з ОРДЛО», – пише Кіквідзе.

На думку блогера, заява Кравчука про те, що влада нібито заблокували літак, який вилетів до Мінська за українками, свідчить, що Кравчук або не в курсі того, що відбувається, або ж “просто відпрацьовує доручення влади, які вже тиждень намагаються зірвати процес звільнення українок”.

“Зрозуміло, що нести ахінею Кравчуку порадили його нинішні господарі з СБУ і ОП, або інші зелені чоловічки з засіків його старечого розуму, адже насправді Медведчук і не збирався повертати українок через Ростов і Мінськ. Лідер ОТЗЖ подав заявку на проходження ними КПВВ майорських . Це питання логістики – простіше і швидше “, – зазначив Кіквідзе.

За його словами, така поведінка Кравчука “не прикрашає першого президента, який на заході кар’єри виставляє себе в поганому світлі”.

“Бути маріонеткою ніколи не було почесно, а бути маріонеткою тих, хто нині називається українською владою, і зовсім ганебно”, – уклав Кирило Кіквідзе.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...