Пік захворюваності COVID-19 в Україні буде в лютому: тривожне попередження

Пік захворюваності COVID-19 в Україні буде в лютому: тривожне попередження
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Максимальний пік захворюваності коронавирусной інфекцією COVID-19 в українській столиці очікується в лютому.

Loading...

Таку заяву зробив глава Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Олег Рубан, передає Сегодня.

У той же час, експерт вважає, що локдауна на два тижні буде недостатньо.

“Коронавірус – це гостра респіраторна вірусна інфекція. Ми будемо спостерігати зростання гострих респіраторних інфекцій, а це близько 200 збудників, на третю і четверту тиждень січня. Максимальний пік буде в лютому місяці”, – стверджує Рубан.

На його думку, більш жорсткий карантин в січні – правильне рішення, однак його слід ввести хоча б на три тижні і з обмеженням роботи громадського транспорту.

“Тоді б це мало позитивний ефект. А так ми будемо лише спостерігати, контролювати, проводити профілактику захворювання. Основне завдання локдауна в такому вигляді – розвантаження медичних установ”, – пояснив чиновник.

Нагадаємо, що зимовий локдаун в Україні ввели з 8 до 24 січня 2021 року. Роботу громадського транспорту при цьому зупиняти не будуть.

Як ми вже розповідали раніше, оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України затвердив план вакцинації населення від коронавирусной інфекції COVID-19.

Тим часом, з початку епідемії в результаті ускладнень від коронавирусной інфекції в Україні померли 16 897 чоловік. З них 93,2% – люди старше 50 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...