РФ хочуть визнати агресором на законодавчому рівні: що це означає

РФ хочуть визнати агресором на законодавчому рівні: що це означає
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів підготував законопроект, в якому вкаже Росію державою агресором по відношенню до України в зв’язку з окупацією Криму і Донбасу.

Loading...

Як заявив віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, на сьогоднішній день це не прописано в жодному законі.

Так, в законопроекті “Про державну політику перехідного періоду” використовуються однакові принципи визнання Росії агресором по відношенню до окупації як Криму, так і ОРДЛО.

“Ми пропонуємо в цьому законі відверто сказати, що Росія – держава-агресор по відношенню до окупованого Криму, Севастополя і окремих районів Донбасу. Це чітко, ясно, тоді можна використовувати всі правові наслідки. Ми об’єднуємо принципи і правила для окупованого Криму та окупованих ОРДЛО”, – сказав Рєзніков.

Як ми вже розповідали раніше, Володимир Путін не готовий закінчити війну на Донбасі. Ситуація може змінитися лише в разі зміни політичної обстановки в РФ.

Тим часом, Росія перекинула на окуповані території Донецької та Луганської областей більш 22 тисячі тонн палива, військове майно і безпілотники «Орлан-10».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...