Справу про зґвалтування в Кагарлику передали до суду: адвокат озвучила резонансні деталі

Справу про зґвалтування в Кагарлику передали до суду: адвокат озвучила резонансні деталі Фото: "Дмитро Ларін"
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Справу про зґвалтування в Кагарлику вже передали до суду. При цьому Неля Погребицька продовжує знаходиться під охороною, є ризик, що на неї чинитимуть тиск.

Про це розповіла адвокат жертви тортур Злата Симоненко в ефірі ТСН.

Loading...

За її словами, починається найважливіший етап в процедурі, оскільки свідчення Погребицької будуть ключовими в рамках кримінального провадження: “Вона повинна безпосередньо в суді підтвердити всі обставини справи і в деталях все розповісти. Крім неї, є ще інші постраждалі в рамках справи. Вони повинні також детально і публічно розповісти про те, що сталося. Це буде досить докладний процес “.

За словами Симоненко, її клієнтка – не єдина, хто постраждала від дій копів. Всього, за її словами, є п’ять постраждалих:

“Ризики не зменшилися по життю і здоров’ю потерпілих. Вона не одна. Зараз органи прокуратури визначили п’ять постраждалих осіб. Є більше трьох епізодів скоєння відповідних незаконних дій з боку правоохоронців. Ми вважаємо, що на сьогоднішній день немає підстав для зміни запобіжного заходу іншим обвинуваченим в рамках цієї кримінальної справи”.

Правозахисниця нагадала, що зараз двоє підозрюваних у справі знаходяться під домашнім арештом, що може обернуться тиском з їх боку на потерпілу.

Як повідомлялося в грудні 2020 року, справа про тортури і зґвалтування дівчини поліцейськими в Кагарлику триває вже більше 7 місяців. За цей час постраждалу встигли залякати і очорнити , Погребицьку навіть намагалися підкупити, запропонувавши гроші як «благодійну допомогу».

В середині листопада стало відомо, що досудове розслідування у справі про тортури і зґвалтування в поліцейській дільниці в Кагарлику вже завершено. Підозрюваним інкримінують тортури, насильницьке зникнення і згвалтування (ст. 127, ст. 146-1, ст. 152 КК України), правоохоронцям загрожує до 12 років позбавлення волі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...