У Китаї заявили про 50% ефективність вакцини від Sinovac

У Китаї заявили про 50% ефективність вакцини від Sinovac
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Вакцина китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech CoronaVac продемонструвала гарну ефективність – в середньому 50,38% на третій фазі клінічних випробувань в трьох країнах світу.

Про це, як повідомляє Сіньхуа, заявив голова правління і головний виконавчий директор компанії Інь Вейдун.

За його словами, такий відсоток дає можливість говорити, що вакцина може забезпечити широкий спектр захисту від різних штамів COVID-19.

Відзначимо, клінічні випробування показали, що ефективність CoronaVac становить:

91,25% – в Туреччині;

65,3% – в Індонезії;

100% (проти важкої форми COVID-19) і 78% (при легких випадках, що вимагають медичного лікування) – в Бразилії.

При цьому, за словами Вейдуна, загальний показник ефективності дорівнює 50,38%. Різні результати, пояснив він, в різних країнах – це абсолютно нормально, оскільки клінічні випробування залежать від безлічі факторів.

Експерт також стверджує, що ті ін’єкції, які вже отримали добровольці випробувань, допоможуть їм нейтралізувати зараження “британським” мутантом коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що китайська вакцина від COVID-19 CoronaVac виробника Sinovac Biotech, показала високий відсоток ефективності при збільшенні часу між двома щепленнями з двох до трьох тижнів.

Як ми вже розповідали раніше, Бразилія запустила загальнонаціональну програму вакцинації від COVID-19, першим застосували препарат китайської компанії Sinovac.

 

Джерело: Народна Правда