У Європі введуть нові обмеження для туристів через COVID-19

У Європі введуть нові обмеження для туристів через COVID-19
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Напевно,  українці ще довго не зможуть вільно відвідувати Європу. 25 січня Європейська комісія запропонує нові заходи в спробі скоординувати обмеження на поїздки, щоб запобігти поширенню COVID-19 .

Loading...

Як повідомляє Politico, на карту поширення коронавірусу в державах ЄС можуть додати нову “темно-червону” зону, яка буде демонструвати регіони з високими показниками зараження. Туристи, які будуть приїжджати з цих районів, повинні будуть пройти тест перед вильотом або повинні бути поміщені в карантин після прибуття.

При цьому глава Європейської ради Шарль Мішель заявив, що країни ЄС будуть тримати свої кордони всередині блоку відкритими. А глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн додала, що “слід категорично не заохочувати всі другорядні поїздки, як всередині країни, так і, звичайно, з-за кордону”.

Напередодні позаштатний спеціаліст МОЗ Ольга Голубовська повідомила , що вакцинувати від коронавірусу всіх не можна. Для людей, які вже перехворіли на COVID-19 і чий організм виробив високий рівень антитіл, щеплення може бути небезпечним.

Також повідомлялося, що американська компанія Pfizer і німецька BioNTech погодилися поставляти свою вакцину від коронавірусу для країн з низьким доходом – за механізмом COVAX (Глобальний фонд доступу до вакцин проти COVID-19), в рамках якого варто чекати виділення препарату і Україні.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...