У Швейцарії після вакцинації препаратом Pfizer померли п’ять чоловік

У Швейцарії після вакцинації препаратом Pfizer померли п’ять чоловік
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Швейцарії п’ятеро літніх людей померли після вакцинації американським препаратом проти COVID-19 компанії Pfizer. На даний момент, доказів того, що щеплення стало причиною їх смерті, немає.

Loading...

Подробиці оприлюднив швейцарський фармацевтичний регулятор Swissmedic.

На даний момент, регулятор отримав 42 звіти про передбачувані побічні реакції на ліки (НЛР) у зв’язку з першою вакцинацією від COVID-19.

Всього 16 повідомлень (38%) були класифіковані як серйозні, а п’ять повідомлень були пов’язані з летальним результатом.

Пацієнти, які померли через деякий час після щеплення, були віком від 84 до 92 років.

У повідомленні регулятора йдеться, що “незважаючи на хронологічну кореляцію з вакцинацією, немає ніяких конкретних доказів того, що вакцинація була причиною смерті” і за останньою інформацією вони померли від хвороб, які зазвичай виникають в їхньому віці.

Як ми вже розповідали раніше, американська компанія Pfizer і німецька BioNTech погодилися поставляти свою вакцину від коронавірусу для країн з низьким доходом – за механізмом COVAX (Глобальний фонд доступу до вакцин проти COVID-19), в рамках якого варто чекати виділення препарату і Україні.

Також стало відомо, що вакцина китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech CoronaVac продемонструвала  ефективність – в середньому 50,38% на третій фазі клінічних випробувань в трьох країнах світу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...