“Що не відрейдерили через “чорних” реєстраторів, готуються забрати через вулицю”: рейдери ринку “Столичний” почали інформаційну атаку на міністра юстиції, – політолог

”Що не відрейдерили через “чорних” реєстраторів, готуються забрати через вулицю”: рейдери ринку “Столичний” почали інформаційну атаку на міністра юстиції, – політолог
Автор Желізняк Олександр в Новини

Рейдери ринку “Столичний” почали інформаційну атаку проти міністра юстиції Дениса Малюська через його небажання легалізувати загарбницьку схему, заявила політолог Яніна Соколовська.

За її словами, сьогодні деякі жовті ЗМІ опублікували провокаційну статтю, в якій говориться про те, що міністр юстиції Денис малюська нібито замішаний в ситуацію навколо ринку “Столичний”. Всі звинувачення зводяться до того, що Мін’юст, нібито за дорученням Малюськи, оскаржив незаконні зміни в держреєстрі, які були зроблені “чорними” нотаріусами на замовлення одіозних рейдерів і власників мережі Novus і Stolitsa Group Влади Молчанової і Раймондаса Туменасом.

Loading...

“Насправді, схема захоплення ринку” Столичний “ця парочка почала реалізовувати вже давно. Справа в тому, що в 2015 році ринку надали безвідсотковий позику, що підтверджено офіційними договором. Однак, фактично з моменту отримання позики, поза балансом ринку нараховувалися відсотки в розмірі 24% річних. Кредитори, пов’язані з Молчановим і Туменасом, вивели коштів на 6 млн більше ніж сам займ! Через ці фіктивні борги, в червні 2019 роки (ще до призначення Малюськи) були укладені фіктивні договори іпотеки, що значно перевищують заборгованість перед кредиторами. Таким чином, готувалася рейдерська схема захоплення ринку, Мін’юст це легалізувати відмовився і оскаржив відповідно до закону вчора на Комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації “, – зазначила Соколовська.

“План Молчанової і Туменасома провалився, і тепер вони намагаються вплинути на рішення через інформаційну атаку і, за даними моїх джерел, готують силове захоплення ринку. Те, що не змогли відрейдерити через “чорних” реєстраторів, готуються забрати через вулицю “, – додала вона.

Нагадаємо, власники мережі Novus і Stolitsa Group з грудня минулого року роблять активні дії для реалізації рейдерської схеми із захоплення відомого оптового ринку “Столичний”, про що писав “Обозреватель” .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...