Скандал з Укроборонпромом перед виборами президента організували Матіос та давній партнер Коломойського Аваков  – викривач Шевченко

Скандал з Укроборонпромом перед виборами президента організували Матіос та давній партнер Коломойського Аваков  – викривач Шевченко
Автор Желізняк Олександр в Новини

Скандал навколо Укроборонпрому перед президентськими виборами в Україні був організований тодішнім військовим прокурори Матіосом та міністром МВС Аваковим, який був і залишається партнером Коломойського і, відповідно, Зеленського. Про це у програмі Яніни Соколової «Соромно» розповів викривач Євген Шевченко. 

Loading...

Він, зокрема, повідомив, що спочатку прокурор Матіос на 2 роки загальмував розслідування щодо постачання запчастин на підприємства Укроборонпрому. Але за півроку до виборів Президента Матіос раптом передав матеріали у відомство Авакова. 

«Далі пройшло 2 роки, всі про це забули і чомусь Матіос вирішив, що йому потрібно ці телефони за півроку до виборів передати в Експертний центр МВС України. Він міг передати їх, наприклад, на експертизу в Київський інститут судової експертизи, це не є проблема, але він вирішив чомусь саме в МВС віддати Авакову, який був у контрах з Порошенком. І він був і лишається партнером Коломойського», – зауважив Шевченко. 

«І, відповідно, Зеленського на той період», – уточнила Яніна Соколова.

«Так.. І далі Антон Геращенко, нібито інкогніто, вони зібрали всі ці переписки компрометуючі, які компрометували сина Свинарчука, і передали їх Бігусу. А Бігус – журналіст – «Хайп – наше всьо». Він прекрасно розумів наслідки, він прекрасно усвідомлював, який буде скандал. І його це влаштовувало… Чим гучніша історія, тим краще для журналіста», – резюмує Євген Шевченко.

Джерело: vgolos.com.ua

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...