Гіркін заявив, що Путін побоявся захоплювати Харків і Одесу

Гіркін заявив, що Путін побоявся захоплювати Харків і Одесу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-ватажок терористів “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що був ініціатором проросійських протестів в Одесі і на Донбасі.

Про це він повідомив в інтерв’ю російському адвокату Івану Миронову.

“Потрібно було терміново висуватися і робити те, що я вмію робити і вважав за можливе зробити: не дати задавити російський рух Донбасу”, – говорить Гіркін.

За його словами, з міркувань, що “русская весна”, яку він готував на Донбасі і в Одесі з Аксьоновим, коли був його “помічником з безпеки”, може бути пригнічена:

“Захлинеться дуже швидко і досить жорстко. Оскільки вона вже почалася, причому завчасно – у нас контрольна дата була 1 травня”.

“Потрібно було дочекатися, поки Російська Федерація не візьме на себе відповідальність за населення. При цьому плани у мене, звичайно ж, були ширше. Я думав, що слідом за Донбасом, за принципом кісточок доміно, піде вся” Новоросія “- від Харкова до Одеси. Всі передумови до цього були, але не вистачало ключової кнопки, яку побоялися натиснути в Кремлі “, – висловився Гіркін.

Раніше бойовик і екс-ватажок «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив , що у жителів окупованого Донбасу є всі підстави ненавидіти владу в Росії. На його думку путінська влада кинула жителів напризволяще.

Як відомо, російського терориста і екс-ватажка «ДНР» Ігоря Гіркін офіційно оголосили в розшук. Його звинувачують в порушенні законів і звичаїв війни (частина 2 статті 438 Кримінального кодексу України).

Джерело: Народна Правда