Росія припинила фінансувати Донбас – більше не в силах оплачувати окупацію

Росія припинила фінансувати Донбас – більше не в силах оплачувати окупацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія скорочує витрати на окупований Донбас через брак коштів у бюджеті.

Таку заяву в програмі “Все по бєспрєдєлу” зробив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ), позаштатний радник глави ОЗУ Олексій Арестович.

На його думку, в Росії справи кепські: “Росія – мілітаризована країна. Вона зараз воює одночасно в 7-8 місцях по світу. Основна ставка Росії – це проекція сили. Якщо вони головному інструменту зменшують фінансування, то це означає, що справи там дуже погані. Збройні сили – це остання стаття, від якої Кремль міг би забрати фінансування, але забирає. це означає, що по іншим галузям все набагато гірше “.

Він також додав, посилаючись на різні відкриті джерела, що Донбас обходиться Росії в 1-3 млрд доларів на рік. Арестович стверджує, що зараз фінансування буде припинятися:

“Воно вже припиняється. Там скаржаться усі: від простих людей – громадян України, які опинилися в заручниках у російських – до тих, хто позує в якості представників маріонеткової влади. Кажуть, що з грошима там не дуже. Це можна прочитати у відкритих джерелах: у всіх соцмережах, на форумах, де переписуються наші громадяни з Донецька чи Луганська між собою”.

Нагадаємо, екс-ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що був ініціатором проросійських протестів в Одесі і на Донбасі. Але, за його словами, в Кремлі побоялися натиснути на ключову кнопку.

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив , що Україна не готова до повернення окупованого Російською Федерацією Донбасу військовим шляхом.

Джерело: Народна Правда