Рятуйся, хто може: Голубовська прокоментувала скандал з підпільною вакцинацією від COVID-19

Рятуйся, хто може: Голубовська прокоментувала скандал з підпільною вакцинацією від COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська жорстко прокоментувала підпільну вакцинацію українських політиків від COVID-19, і нагадала про “національну традиції – рятуйся, хто може”.

Loading...

Таку думку медик озвучила в ефірі “Україна 24”.

“У нашій країні люди, і ми з вами, таким чином живемо, що себе кожен захищає сам. Люди возять масово препарати”, – сказала Голубовська.

За її словами, це відбувалося і коли в Україні не було ліків, необхідних для лікування коронавірусної інфекції COVID-19.

“Їх возили хто як міг, привозили, щоб рятувати себе. Це наша така національна традиція – рятуйся, хто може”, – стверджує інфекціоніст.

Голубовська вважає, що в скандалі з таємною вакцинацією від COVID-19, вкрай важливим є питання моралі.

“Коли це робить звичайний громадянин, не політик, це зрозуміло. Але коли це роблять політики, які не забезпечили належним чином захист свого населення, це дуже велика моральна сторона питання”, – резюмувала Голубовська.

Як ми вже розповідали раніше, вакцинація від коронавірусу в Україні буде проходити в два етапи – перші щеплення почнуть робити в лютому.

Тим часом, Бразилія запустила загальнонаціональну програму вакцинації від COVID-19, першим застосували препарат китайської компанії Sinovac, який отримає і Україна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...