У Раді вирішили побороти кнопкодавство: що придумали

У Раді вирішили побороти кнопкодавство: що придумали
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Верховній Раді вжили заходів для боротьби з кнопкодавством народних депутатів при голосуванні.

Про це на погоджувальній раді повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков пише “Обозреватель”.

Loading...

За його словами, всі вільні місця в залі засідань відключили від системи “Рада”: “На сьогодні опрацьовується механізм, який дозволить голосувати народному депутату виключно зі свого місця … Це фактично на 100% зніме можливість кнопкодавства”.

Також відомо, що в Раді мають намір встановити додаткові чотири камери. Власником відео з камер стане парламент, а не Управління державної охорони.

Ще обговорюються зміни в законодавство щодо дисциплінарного покарання – заборона на участь в пленарних засіданнях на кілька тижнів, як наслідок – позбавлення зарплати.

Як повідомлялося раніше, Регламентний Комітет парламенту звернувся до спікера Дмитру Разумкова з вимогою позбавити виплат на виконання депутатських повноважень 79 парламентарів, які в грудні 2020 року пропустили понад 30% голосувань в Раді або ж понад 50% засідань парламентських комітетів.

Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Павло Фролов повідомляв, що народних депутатів, які в минулому році пропустили понад 30% голосування, оштрафували на мільйони гривень.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...