Україну знову поділять на карантинні зони: Степанов озвучив подробиці

Україну знову поділять на карантинні зони: Степанов озвучив подробиці
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Україна може повернутися до адаптивного карантину, в рамках якого регіони будуть поділені на зони обмежень в залежності від епідеміологічної ситуації в них.

Loading...

Таку заяву зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу у понеділок, 25 січня.

“Поки ми живемо e загальних карантинних обмеженнях. Протягом цього тижня ми проаналізуємо ситуацію, в тому числі в розрізі регіонів, де яка епідеміологічна ситуація. Згідно з нашою стратегією, ми хочемо повернутися до адаптивного карантину – коли в залежності від епідситуації в конкретному регіоні ми можемо повернутися до цих речей. Але для того, щоб повернутися, щоб це було ефективно, нам треба проаналізувати, як відрізняється ситуація від одного регіону до іншого”, – заявив міністр.

Як ми вже розповідали раніше, з 25 січня Україна повертається до адаптивного карантину, який буде продовжений Кабінетом міністрів до 31 березня.

У той же час, на карту поширення COVID-19 в державах ЄС можуть додати нову «темно-червону» зону, яка буде демонструвати регіони з високими показниками зараження. Туристи, які будуть приїжджати з цих районів, повинні будуть пройти тест перед вильотом або повинні бути поміщені в карантин після прибуття.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...