Україна повертається до карантину: відкриваються спортзали, кінотеатри і кафе

Україна повертається до карантину: відкриваються спортзали, кінотеатри і кафе
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

З 25 січня Україна повертається до адаптивного карантину,  який буде продовжений Кабінетом міністрів до 31 березня.

Як повідомлялося раніше, на всій території країни діятимуть обмеження «помаранчевої» зони . При цьому, якщо буде потрібно, в окремих регіонах вводитимуть заборони, передбачені для «червоної» зони.

Loading...

З сьогоднішнього дня перестає діяти заборона на роботу ТРЦ, непродовольчих магазинів та ринків, закладів побутового обслуговування. При цьому обслуговування відвідувачів в кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування буде дозволено тільки з 07:00 до 23:00 із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00. В інші години можливо тільки здійснення замовлень на винос. У закладах громадського харчування діятимуть правила дистанціювання: розсадження гостей – не більше 4 повнолітніх за столом, дистанція між столами – від 2 метрів.

Під забороною діяльність розважальних закладів – дискотек, нічних клубів, закладів харчування з організацією дозвілля, але дозволена робота спортзалів, фітнес-центрів, басейнів (з обмеженням відвідувачів – не більше 1 людини на 20 кв.м).

Під забороною залишається проведення планових госпіталізацій, крім паліативної допомоги, лікування онкологічних хворих, допомоги вагітним і невідкладної допомоги.

В Україні завершився локдаун – що під забороною з 25 січня

Україна повертається до карантину: відкриваються спортзали, кінотеатри і кафе

В Україні в порівнянні з серединою грудня минулого року щотижнева кількість проведених ПЛР-тестів скоротилася на 36%. Це не дозволяє бачити масштаби епідемії. Проблема в тому, що українці перестали звертатися до лікаря і робити тести.

В Україні третина лікарень, відданих під лікування хворих COVID-19, критично перевантажена хворими.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...