Українці не робитимуть щеплення від коронавірусу навіть безкоштовно: лікар пояснив чому

Українці не робитимуть щеплення від коронавірусу навіть безкоштовно: лікар пояснив чому
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українці бояться щеплень, тому що залякані історіями про їх нібито побічні ефекти. Крім того, на таке рішення впливає і недовіра громадян до влади. Як показують соціологічні опитування, переважна більшість українців (52%) не робитиме щеплення від коронавірусу , навіть якщо воно буде безкоштовним.

Loading...

Таку думку в інтерв’ю “Українським новинам” висловив імунолог, кандидат біологічних наук Борис Донський.

“Це, звичайно, погано характеризує освіченість цих людей і їх життєвий досвід, але вони дійсно маніпульовані. Однак вони бачать, хто керує ними, Міністерством охорони здоров’я, урядом. Бачать некомпетентність і некваліфікованість цих людей, і що за невеликі гроші можна оформити будь-який дозвіл, документацію на щось. Загалом, низький рівень довіри до відповідних органів влади “, – вважає лікар.

Він також підкреслив, що негативна пропаганда у вигляді дезінформації з приводу вакцинації проти коронавірусу або будь-яких інших інфекцій існує, тому що люди люблять лякатися: “Люблять негативні новини, які і стають вірусними, а позитивні – їм нецікаві. Це, напевно, схильність людей, а саме бідність свого інформаційного простору та необхідність якихось “страшилок” ззовні”.

 Крім того, резюмував лікар, існує і просто рух проти щеплень. Його учасники “підозрюють світ в якійсь змову”.

Як повідомлялося раніше, Київ за кошти бюджету може закупити мільйон доз вакцин від коронавірусу. Зараз ведуться переговори з цього приводу з кількома американськими і європейськими компаніями-виробниками.

Вакцина китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech CoronaVac продемонструвала хорошу ефективність – в середньому 50,38% на третій фазі клінічних випробувань в трьох країнах світу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...