Українці перестали хворіти на грип та ГРВІ

Українці перестали хворіти на грип та ГРВІ
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

З початку епідемічного сезону на грип та ГРВІ перехворіли тільки 6,6% українців. При цьому лікар Оксана Кошалки каже, що ситуація абсолютно типова для цієї пори року.

Loading...

Таку заяву вона зробила в ефірі каналу “Україна 24”.

За її словами, захворюваність знаходиться на 31% нижче епідемічного порогу:

“Захворіли з початку сезону близько 2,5 млн осіб, а вакциновані 183 тисячі чоловік. Станом на сьогоднішній день ситуація типова, нічого надзвичайного немає, епідемічна активність знаходиться на типовому рівні”.

Лікар також наголосила, що протиепідемічні заходи вплинули на епідемічний процес грипу та ГРВІ: “І те, і те викликається респіраторним вірусом, тому профілактичні заходи абсолютно ідентичні – це носіння масок, дистанціювання, обмеження щодо відвідування масових місць і так далі”.

Вона також додала, що в країні змінилася статистика по віковій розбивці: “В минулому році в цей же період у нас боліло близько 67% дітей до 17 років, а зараз основну кількість хворих складають дорослі люди старше 18 років. Зокрема, це пов’язано з тим, що закриті навчальні заклади і діти не відвідують школи”.

Як повідомлялося раніше, показник захворюваності на COVID-19 в Україні становить 197 на 100 тисяч населення – майже в 5 разів вищий за норму (40 випадків захворювання).

Раніше Центр економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) повідомляв, що в Україні третина лікарень, відданих під лікування хворих COVID-19, критично перевантажена хворими.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...