Українцям вирішили компенсувати втрати за комуналку за січень

Українцям вирішили компенсувати втрати за комуналку за січень
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Українцям можуть компенсувати втрати за комуналку за січень за допомогою субсидій.

Loading...

Як заявив спікер парламенту Дмитро Разумков в ході засідання погоджувальної ради ВР, парламент має намір звернутися до уряду з цього приводу.

“Усі погодилися з тим, щоб звернутися до Кабінету міністрів в максимально стислі терміни напрацювати зміни, що дозволяють компенсувати субсидіями все ті втрати, які люди понесли за січень місяць. До цього ми як Верховна рада готові приєднатися і через постанови, і через зміни до державного бюджету України”, – сказав Разумков.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що одержувачі субсидій в Україні не відчують подорожчання комуналки в січні 2021 року.

А тим, хто ще не оформив субсидії, рекомендують найближчим часом звернутися по таку допомогу.

Як ми вже розповідали раніше, тарифи на комунальні послуги в Україні будуть знижені – Кабінет міністрів підготував 8 кроків для їх зниження. Наприклад, буде спрощено доступ до субсидій і з’явиться закон про укрупнення газзбутів.

А також, українці закликають бойкотувати комуналку – не платити з 1 лютого, однак експерти попереджають, ідея не платити може привести до фатальних наслідків, адже водоканал, теплокомуненерго також повинні розплачуватися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...