Свято 27 січня: що не можна робити у цей день, прикмети

Іменини сьогодні святкують: Адам, Андрій, Аристарх, Веніамін, Давид, Іван, Ілля, Йосип, Макар, Марк, Мойсей, Павло, Сергій, Степан, Агнія, Ніна

Свято 27 січня: що не можна робити у цей день, прикмети
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

27 січня православна церква відзначає іменини Святої рівноапостольної Ніни. Також у цей день відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Свята рівноапостольна Ніна – грузинська просвітителька яка відома своїми добрими справами поряд з апостолами. Саме Ніна зробила все для прийняття християнства в Грузії і звернула в Христову віру багатьох місцевих жителів.

Прикмети 27 січня

  • Якщо дерева покривалися інеєм — це віщувало тепло, а от білі хмари обіцяли холоднечу.
  • Якщо у морозний день йшов сніг, чекали на потепління, а якщо на заході з’являвся стовп сонячного світла — навпаки, готувалися до морозів.
  • Ранній спів півнів обіцяє тепло, а каркання ворони вранці — завірюха.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – є першим всесвітнім днем пам’яті жертв Голокосту. День був затверджений Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Генеральна Асамблея ООН розпочала спеціальне засідання, приурочене до 60-ї річниці визволення радянськими військами в’язнів нацистського концтабору в Освенцімі (Аушвіці) 27 січня 1945 року, з хвилини мовчання. За час існування Освенціма в ньому загинули, за деякими оцінками, від 1,5 до 4 мільйонів осіб.

Нагадаємо, 24 січня святкували Федосєєв день, а за православним календарем День пам’яті святого Неофіта на Кіпрі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...