Назвали рослини в квартирі, які вбивають ваше здоров'я

Назвали рослини в квартирі, які вбивають ваше здоров'я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Енергетику дому та ваше фізичне самопочуття поліпшать правильно підібрані рослини.

Рослини очищають повітря і забирають на себе негативну енергію, яка накопичується в приміщенні, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сегодня” .

Loading...

Аура рослин дуже складна. Чим більше вона буде збігатися з твоєї аурою, тим більшу симпатію ти будеш відчувати до певних рослинам. Правильно підібрані рослини поліпшать не тільки енергетику будинку, але і твоє духовне і фізичне самопочуття.

Плющ. Як і інші виткі рослини, плющ притягує в будинок різні захворювання, породжує сварки. Його небажано тримати навіть в офісах. Плющ має чоловічу енергетику і практично виживає чоловіків з дому, в якому знаходиться.

Монстера. Стережися цієї рослини! Ні в якому разі не став монстеру в спальнях і дитячих кімнатах. Якщо в будинку є діти або люди похилого віку, монстера почне активно від них підживлюватися. У будинку її краще не тримати.

Диффенбахія. Аж ніяк не підходить для маленьких приміщень. Забирає енергію без розбору – і позитивну, і негативну. Буде корисною в просторих приміщеннях, там вона стане хорошим очищувачем повітря.

Бегонія. Рослина-вампір, але вампір корисний. Якщо до тебе зачастили гості, постав один-два горщика з цим витонченим квіткою на південному підвіконні. Бегонія забере всю енергію – і позитивну, і негативну, а через деякий час поверне тобі її гарну частину.

Орхідея. Так-так, все вірно! Так полюбилася багатьом орхідея здатна викачати з мешканців будинку всю енергію. Особливо небезпечна вона для нерішучих, слабовільних людей. Найсильніше дію орхідеї проявляється в нічний час і години світанку.

Герань. Яскраві сильні кущі герані захистять тебе від пристріту, змов і прокльонів, заберуть енергію недоброзичливості і заздрості. Якщо тебе або твоїх близьких мучать нічні кошмари і тривога, залиш герань на підвіконні спальні. Вона створить затишок і приємну атмосферу.

Азалія. Енергетика цієї рослини розсіює плітки, егоїзм і дріб’язковість, допоможе тобі досягти особистого успіху. Азалія сприятливо впливає на гостинних, доброзичливих людей, подарує бадьорість і здоров’я.

Фікус. Якщо тобі необхідно просунутися службовими сходами, але стримуючі фактори не дають цього зробити, заведи хоча б один такий вазон. Енергетика фікуса сприяє розвитку організаторських здібностей, інтуїції і допомагає приймати правильні рішення з урахуванням наслідків.

Хлорофітум. Незамінна рослина для кухні з газовою плитою. Ніяка витяжка не допоможе тобі так ефективно, як це зроблять 3-4 великих примірника хлорофітума. Хлорофітум підтримає твою активність і подарує бадьорий настрій.

Драцена. Ця рослина збереже в будинку доброзичливість і душевне тепло. Драцена зміцнить твій оптимізм, підвищить позитивну енергетику і поліпшить якість життя. Найсильнішим вважається рослина, вирощене власноруч з маленького черешка.

Як Ранее повідомляла ” Народна Правда “, деякі представник флори могут віклікаті неймовірній Біль, інші рослини могут паралізуваті, а деякі так и зовсім вбити. Тому необходимо сто разів подуматі, чем зірваті незнайому квітку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...