Окупанти в Криму продали завод “Коктебель” за 1,5 млн доларів

Окупанти в Криму продали завод “Коктебель” за 1,5 млн доларів
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Окупанти в Криму продали винний завод “Коктебель” на аукціоні. Його викупила компанія, яка раніше орендувала його у окупаційної влади.

Loading...

Відповідні дані з’явилися на офіційному російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

Так, в аукціоні брали участь дві компанії і одна фізична особа. Переможцем стало ТОВ “Завод марочних вин “Коктебель”, яке раніше орендувало майно.

Завод продали за 110 млн російських рублів, що становить приблизно 1,43 млн доларів. Лот складався з нежитлових будівель, виробничих цехів і іншої нерухомості, а також земельних ділянок.

Компанія, яка перемогла на торгах, належить російському “Гатчинському спиртовому заводу” з Ленінградської області.

Нагадаємо, “Коктебель” виробляє сухі, напівсухі і напівсолодкі вина, портвейни. У нього є свої виноградники на площі близько 1 тисячі гектарів.

Як ми вже розповідали раніше, на продаж були виставлені 73 об’єкти винзаводу в Щебетовці, Коктебелі, Курортному, Наниково – їх вартість оцінена у майже 81 млн рублів. Земельні ділянки оцінені ще в більш ніж 17,35 млн руб, рухоме майно – ще більш 2 млн.

Нагадаємо, раніше кримський винзавод «Массандра» продали майже за 73 млн доларів. В Україні вже заявили, що продаж заводу є військовим злочином.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...