Передача полонених з ОРДЛО: стало відомо про проблеми з обміном

Передача полонених з ОРДЛО: стало відомо про проблеми з обміном
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Стало відомо про проблеми з передачею декількох полонених з окупованих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). На даний момент, все ще невідомо, скількох людей і коли передадуть Україні.

Loading...

Про це розповіла український омбудсмен Людмила Денисова на своїй сторінці в Telegram.

За її словами, представники “ЛДНР” поки не відмовилися від односторонньої передачі кількох людей, які утримуються в місцевих в’язницях.

Однак, на сьогоднішній день, все ще невідома точна дата їх передачі.

“Мною встановлено, що відносно деяких осіб серед тих, кого планують передати, до цих пір продовжуються засідання в так званих судах. Тому кількість і кого саме повернуть – невідомо”, – стверджує омбудсмен.

За словами батьків і близьких, заявлені люди жодного разу не виходили на зв’язок і їх місце перебування невідоме. Відзначимо, раніше йшлося про можливу передачу 9 осіб.

Тим часом, бойовики продовжують блокувати процес обміну полоненими на Донбасі, висуваючи вимоги, які неможливо виконати.

Як ми вже розповідали раніше, бойовики мають намір провести на окупованому Донбасі новий «референдум» щодо статус тих територій. Також представники місцевої «влади» стверджують, що нібито запропонували членам Ради безпеки ООН задіяти міжнародно визнані механізми.

Джерело: Народна Правда
загрузка...