Побита омонівцем росіянка зізналася, що не пробачила силовика

Побита омонівцем росіянка зізналася, що не пробачила силовика
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

54-річна росіянка Маргарита Юдіна, яку під час мітингу на підтримку Олексія Навального омоновец вдарив ногою в живіт, розповіла чому передумала прощати силовика.

Про це йдеться в матеріалі “Сегодня”.

За її словами, вона вийшла на протест за звільнення Олексія Навального, всіх політв’язнів, бранців і всіх несправедливо засуджених. Юдіна підкреслює, в Росії садять до в’язниці тих, хто або вкрав мішок картоплі, або говорить правду.

Мітинг, за її словами, вже наближався до кінця, як раптом вона побачила, як ОМОН тягне дівчину. Жінка почала кричати, щоб її відпустили, а після побачила, як омонівці тягнуть ще хлопчика.

“Я вийшла на зустріч, він (омоновец) дивився мені очі в очі. Бачу чобіт, який летить і відчуваю, що я сама лечу. Коли летіла, ще міркувала. Потім відчула різкий біль. І я відключилася”, – згадує потерпіла.

Як повідомлялося раніше, відео, де відображено момент удару Юдіної, викликало великий резонанс в суспільстві, і вже наступного дня, 24 січня, в інтернеті поширили інше відео, на якому поліцейський вибачається перед нею: «Вибачте, мене за п’ять хвилин до цього залили газом, у мене запітніло забрало, я не бачив, що відбувається ». Правда на відео чітко видно, що коли він бив потерпілу, забрало шолома було піднято.

У лікарні жінка сказала, що прощає силовика. Як виявилося, зробила вона це тому що в палаті її без згоди знімали:

“Чому я передумала? Не тому, що я змінюю свою думку – сьогодні так, а завтра так … А тому, що я коли стала приходити в себе, то згадала, що не було там ніяких перцевих балончиків, сніжками в нього ніхто не кидав, тому що я дивилася, я бачила. І до цього якби там щось було … він би не ходив, якби його “обробили”, вже по полю не бігав би там і нікого не хапав”.

Жінка також поскаржилася, що побої в лікарні знімати не стали, тепер вона змушена займатися цим питанням самостійно:

“Мені взагалі ніхто ніякі побої не знімав. Мені дали виписку, де повинно було бути вказано діагноз і причина травми, але написали, що закрита травма головного мозку, струс, гематоми, удари, ушкодження грудної клітки, а ким зроблено – тиша. Обставини не вказані”.

Нагадаємо, парламент ЄС вимагає припинити будівництво «Північного потоку-2» після того, як в Росії заарештували опозиціонера Олексія Навального.

 

 

Джерело: Народна Правда