Погребинський: Київські переговорники на Донбасі виступають в якості відвертих ворогів українського народу

Автор Желізняк Олександр в Новини

Навіть якщо ОРДЛО не мають бажання вести переговори з Києвом, проте готові в рамках доброї волі передати утримуваних осіб України, з боку офіційного Києва злочинно відхиляти таку можливість повернути своїх людей.

Про це заявив політолог Михайло Погребинський в ефірі телеканалу NEWSONE.

Loading...

“Якщо сторона невизнаних республік не хоче вести переговори з цього приводу (про обмін утримуваними особами) з представниками ТКГ і офіційними уповноваженими з боку Києва, а говорить, що ми готові передати депутату такому-то, а київська влада не довіряє цьому депутату, але що він може такого зробити поганого в цій ситуації? Крім того, що він допомагає вирішенню проблеми цих конкретних людей в інтересах української держави, яка повертає своїх людей додому “, – зазначив Погребинський.

Він констатував: Київ просто шукає різні виправдання своєму небажанню повернути утримуваних осіб в Україні.

“Леонід Кравчук сказав, що Медведчук – приватна особа. Але це лідер другої за чисельністю у Верховній раді фракції, народний депутат, це не приватна особа, а державний діяч”, – додав політолог.

Далі він зазначив, що Київ виступає в ролі відвертого ворога українського народу, тому – зводить проблему Донбасу до рівня доцільності в плані самопіару.

“Київської влади сам факт, що буде продемонстровано перевагу у взаємодіях ні з Зеленським, Баканова, Шмигаль і якимось Резінковим, який хоче розібратися з” раковою пухлиною Донбасом “, в ОРДЛО з ними не хочуть розмовляти, як їх можна в цьому звинуватити?

Яка вам різниця, якщо вам потрібно повернути цих людей? Ви можете заслугу приписати собі, скажіть: “Ми направили людей і будемо їх лікувати”, але припиніть виступати в ролі відвертих ворогів українського народу “, – закликав Погребинський.

Джерело: newsone.ua

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...